Categories :

Przegląd lokat.

Lokaty roczne.

e-Lokata Progresywna to propozycja lokaty roczne w Getin Banku. Jest to lokata z oprocentowaniem 1,7% w skali roku jaką założymy dysponując kwotą minimum 500 złotych. Jest to lokata z progresywnym oprocentowaniem jakie wzrasta w kolejnych miesiącach. W pierwszym miesiącu oprocentowanie wynosi 0,7% i wzrasta w ostatnim miesiącu do 3,3%. Daje nam to średnie oprocentowanie lokaty w wysokości 1,7% w skali roku. Lokatę można zerwać przed czasem nie tracąc odsetek, ale w takim przypadku jej oprocentowanie będzie niższe. Można z tej oferty skorzystać również za pośrednictwem placówki bankowej. Można również założyć lokatę na stronie Getin Banku. Lokata Klasyczna 12M to oferta Banku BGŻ Optima. Jest to lokata roczna jaką założymy mając jedyny 1 tysiąc złotych. Oprocentowanie lokaty wynosi 1,8%. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie rachunku w BGŻ Optima. nLokata Kompletna to propozycja jaką przygotował dla swoich obecnych i nowych klientów Bank Millennium. Warunkiem jest założenie rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego. Oprocentowanie na lokacie wynosi 1,75%. Zakres kwot jakie można wpłacić to przedział od 1 tysiąca złotych do maksymalnie 200 tysięcy złotych. Jeżeli chodzi o oprocentowanie przez pierwsze pół roku wynosi ono 2%, zaś od 7 do 12 miesiąca lokata jest oprocentowana na1,5%. Lokata Lojalni zyskują w Credit Agricole to kolejna propozycja lokaty rocznej. Ma ona oprocentowanie 1,9% w skali roku. Zakres kwot jakie można wpłacić na lokatę to przedział od 1 tysiąca złotych do maksymalnie 50 tysięcy złotych.

Lokaty dwuletnie.

Nest Lokata z kontem w Nest Bank u to lokata dwuletnia z oprocentowaniem 2,3% w skali roku. Do jej założenia potrzebna będzie kwota minimum 1 tysiąca z złotych. Maksymalnie na lokacie można ulokować 2 miliony złotych. Do otrzymania takiego oprocentowania na lokacie konieczne jest bycie klientem Nest Banku. Lokata Standardowa w Credit Agricole to również propozycja lokaty na dwa lata. Jest to lokata z oprocentowaniem 2,3% w skali roku na jaką można wpłacić od 1 tysiąca złotych do maksymalnie 100 tysięcy złotych. Podane oprocentowanie dotyczy środków jakie są nadwyżką nas saldo depozytów jakie posiada klient zakładający lokatę. Lokata Promocyjna w Banku BGŻ BNP Paribas to kolejna z lokat na dwa lata. Minimalna kwota potrzebna do uruchomienia lokaty to 1 tysiąc złotych. Z oferty możemy skorzystać poprzez bankowość elektroniczną, ale również w oddziale banku.

Lokaty trzyletnie.

Lokata Miracle w Lion’s Banku to lokata na 3 lata. Oprocentowanie na lokacie wynosi 2,35% w skali roku. Kwota minimalna potrzebna do założenia lokaty to 100 000 złotych. Nasze pieniądze jakie wpłacimy na lokatę są ubezpieczone przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny do kwoty 100 000 EUR. e-Lokata Rentierska to propozycja jaką przygotował Noble Bank. Na lokacie trzyletnie oprocentowanie będzie wynosiło 2,2%. Kwota minimalna do założenia lokaty jest dosyć wysoka i wynosi 150 tysięcy złotych. Maksymalnie można wpłacić na lokatę 2 miliony złotych. Odsetki wypłacane są raz w miesiącu w dniu jaki wskazał klient. Jeżeli zerwiemy lokatę w pierwszych dwunastu miesiącach oprocentowanie lokaty spadnie do 1%. Przy lokatach na minimum 1 milion klient otrzyma usługę Noble Concierge. Direct+ Santander Bank to lokata trzyletnia jaką założymy wpłacając minimum 5 tysięcy złotych. Lokata ma oprocentowanie nominalne wynoszące 2% w skali roku. Lokata Internetowa w Plus Banku jest lokatą jaką można założyć na 3 lata lub na okres 2 lat. Kwota minimalna potrzebna do uruchomienia lokaty to 1 tysiąc złotych. Oprocentowanie lokaty ma wartość 2% w skali roku.