W swoim banku nie zawsze kredytujesz taniej.

Posted by admin on Tue, Feb 24 2015 07:30:00

Wybieranie banku do kredytowania wiążę się z posiadaniem pewnej wiedzy finansowej. Nie trzeba być jednak wielkim bankowcem aby dojść do wniosku, że nasz własny bank będzie posiadać oferty nie do odrzucenia dla swojego klienta. Nasz bank z którego korzystamy codziennie, zwykle ma do zaoferowania ciekawe kredyty gotówkowe ze zdecydowanie niższym oprocentowaniem niż znane nam jest z wszelkiego rodzaju porównywarek. Szukając tego rodzaju kredytu nie możemy wchodzić na stronę główną banku – tam znajdują się informacje dla wszystkich osób szukających wsparcia finansowego. Jeśli mamy konto w jednym banku przez kilka lat, na pewno możemy skorzystać ze specjalnego produktu. Lepsze warunki pozwolą nam nie tylko zaoszczędzić, ale również zachęcą do pozostania w tym samym banku. Bank zatem zrobi wiele aby klienta zatrzymać u siebie. Wejdź i przenieś się tu po najlepsze kredyty.

Oprocentowanie w swoim banku.

Wysokość oprocentowania zależy od bardzo wielu czynników i chociaż na tą chwilę stopy procentowe nas nie zaskakują to mając kilka lat konto w jednym banku możemy poczuć się naprawdę wyjątkowo pod tym względem. Wybierając w swoim banku kredyt gotówkowy, ,możemy liczyć na oprocentowanie nawet mniejsze niż 10 procent! Na rynku średnie oprocentowanie kredytów gotówkowych wynosi 14-16 procent. Zatem opłaca się zgłosić w pierwszej kolejności do własnego banku, który będzie miał dla nas specjalną ofertą ze zdecydowanie niższym oprocentowaniem niż inne banki. Na stronie każdego innego banku znajdziemy dokładne informacje dotyczące kredytowania i tego jak wygląda oprocentowanie. W przypadku swojego banku informacji musimy szukać w zupełnie innym miejscu. Zobaczmy zatem w jakim miejscu poszukiwać informacji o produktach specjalnie dla nas.

Twoje miejsce w banku.

Jeśli zadajesz sobie gdzie kredyt gotówkowy dostaniesz, najpierw sprawdź dokładnie konto w swoim banku z którego korzystasz na co dzień. Wchodząc na stronę banku i logując się do konta, możesz dokładnie sprawdzić co bank ma dla ciebie do zaoferowania. Nie szukamy informacji w wiadomościach, chociaż oferty specjalne przeznaczone dla nas możemy tam znaleźć, a w kredyty oferty przeznaczone dla klienta. Nie musimy w takim przypadku wysyłać dokumentów oraz bawić się w formalności. Oferta przygotowana jest na podstawie tego jak prowadzimy konto bankowe, a to dostarcza bardzo wielu informacji. Wystarczy teraz tylko zaaplikować i poczekać na kontakt z banku. Nie zapomnijmy dokładnie przeczytać regulaminu oraz zapoznajmy się z tabelą wszystkich opłat.