Kredyty z myślą o wakacjach

Posted by admin on Wed, Sep 07 2016 09:04:00

Jeśli chcesz wyjechać na wakacje, ale nie możesz sobie pozwolić na duże płatności za jednym zamachem, to może warto pomyśleć o zaciągnięciu pożyczki w celach turystycznych? Wiele osób nigdy nie ma szansy cieszyć się z podróży do wymarzonych miejsc, właśnie z powodu braku aktualnego przepływu środków pieniężnych. Jednak coraz więcej firm oferuje kredyty gotówkowe specjalnie z myślą o wszystkich tęskniących do podróży i wakacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tych kredytów wakacyjnych, to oto kilka wskazówek co do zaciągnięcia pożyczki w celach turystycznych, w celu znalezienia szybkiej pożyczki idealnej na wakcje zapraszam na http://www.okasa.pl.

Jakie są koszty?

Turystyczne kredyty gotówkowe są formą osobistej niezabezpieczonej pożyczki, chociaż można również uzyskać kredyty zabezpieczone turystyczne w pewnych okolicznościach. Zazwyczaj można pożyczyć od 1000 do 25 tysięcy złotych, w zależności od okoliczności i tego ile trzeba pożyczyć. Długość spłaty jest krótsza niż w przypadku tradycyjnych kredytów niezabezpieczonych, typowe warunki to spłata od 1 roku do 4 lat. Możesz spłacić pożyczki miesięcznie tak samo jak każdy inny kredyt. Stopy procentowe są dość konkurencyjne, a wahają się pomiędzy 7 a 10%.

Dlaczego warto korzystać z kredytu wakacyjnego?

Istnieje wiele powodów, dla których warto korzystać z kredytu tego typu, nawet jeśli można sobie pozwolić na wakacje z aktualnych oszczędności. Często biura turystyczne wymagają nawet dużej opłaty pobieranej jednorazowo w celu zagwarantowania rezerwacji, a to może być spore obciążenie wobec czyichkolwiek finansów. Uzyskanie kredytu dotyczącego podróży pozwoli Ci zapłacić za wszystkie związane z tym koszty wypoczynku a jednocześnie będziesz mieć wystarczająco dużo pieniędzy, aby żyć na bieżąco. Kredyty gotówkowe pozwalają na podróż do miejsc, do których zawsze się marzyło wyjeździe, ale myślało się, że to nigdy będzie możliwe ponieważ nie można było odłożyć pieniędzy na raz.

Korzyści

Inną zaletą niektórych kredytów turystycznych jest to, że wiążą się one z dodatkowymi korzyściami. Niektóre pożyczki zawierają elementy, takie jak bezpłatne ubezpieczenie podróży lub uzyskanie możliwych zniżek na niektóre wakacje, w zależności od kredytodawcy. Jeśli te oferty mogą przyczynić się do zmniejszenia kosztów wypoczynku, to być może warto sprawdzić taką pożyczkę.

Kto udziela kredytów wakacyjnych?

Kredyty te można otrzymać za pośrednictwem zwykłego banku lub za pośrednictwem biur podróży, które łączą się z kredytodawcami i oferują pożyczki. Istnieje wiele dostępnych kredytów, dlatego opłaca się rozejrzeć, aby znaleźć jedną z najlepszych opcji dopasowaną do własnych potrzeb.

Dlaczego nie normalny kredyt?

Uzyskanie kredytu na podróż jest nieco inne niż uzyskanie zwykłej niezabezpieczonej pożyczki, ale czy jest to lepsze rozwiązanie? Cóż, to zależy od okoliczności i tego ile trzeba pożyczyć. W ogóle, jeśli można sobie pozwolić, aby spłacić pożyczkę w krótkim okresie to warto, bo to pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i pomoże uzyskać urlop o jakim zawsze marzyłeś.